Aicina piedalīties kvestā “Novada dārgumi: Apslēpto bagātību medības”

AKTUĀLI

Kalkūnes Jauniešu attīstības centrs aicina jauniešus no 13 līdz 25 gadiem piedalīties projekta “Kvesta spēles jauniešiem” ietvaros organizētajā tūrisma kvestā “Novada dārgumi: Apslēpto bagātību medības”.

Pasākuma mērķis ir iesaistīt Augšdaugavas novada jauniešus Kalkūnes, Sventes un Medumu pagastu vēstures, kultūras un dabas izzināšanā, dažādot jauniešu brīvā laika pavadīšanu, neformālā vidē saliedēt jauniešu kopienu. Kvests norisināsies 17. augustā, plkst. 16:00, pulcēšanas vieta ir Raiņa māja Berķenelē, tālāk kvests turpināsies Medumu parkā un Pirmās pasaules kara muzejā, Medumos, Medumu pagastā. Pasākumā aicinām piedalīties jauniešu komandas 4 - 5 cilvēku sastāvā, kopā ar jaunatnes lietu speciālistiem, kvesta dalībai ir nepieciešams savs transports, lai tiktu uz kvesta norises vietām. Pasākuma ietvaros dalībniekiem tiks piedāvāts neformālā vidē, orientēšanas spēļu veidā iepazīt gan novada kultūrvēsturi, izmantojot savus viedtālruņus, gan iepazīties savā starpā. Interesentus aicinām pieteikties dalībai kvestā līdz 16. augustam, plkst. 12:00, rakstot uz andrejs.rucko@augsdaugavasnovads.lv vai margarita.vasilevska@augsdaugavasnovads.lv.

Projekts “Kvesta spēles jauniešiem” tiek realizēts Augšdaugavas novada jaunatnes iniciatīvu projekta konkursa “Attīsti sevi!” ietvaros.

Informāciju sagatavoja Andrejs Rucko, Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunatnes lietu speciālists

Vasara pilnbriedā