Kaimiņu duelī uzvar Daugavpils novada basketbolisti

Sports

Piektdien, 13. decembrī, Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas austrumu apakšgrupas spēlē tikās BK Daugavpils novads un BK Krāslava/Sporta skola. Spēle noslēdzās ar Daugavpils novada spēlētāju uzvaru (78:68 (23:14, 16:8, 20:22, 19:24)).

Spēles pirmajā minūtēs mājinieki izvirzījās vadībā un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 9 punktu pārsvaru. Arī otrajā ceturtdaļā Daugavpils novada komanda turpināja dominēt laukumā, un puslaikam ejot jau bija iekrāts 17 punktu pārsvars (39:22).

Pēc pārtraukuma spēle izlīdzinājās, taču viesiem nesanāca atgūt zaudēto. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu (59:44). Daugavpils novada basketbolisti svinēja uzvaru ar 10 punktu pārsvaru (78:68). 

R. Spīķis guva 23 punktus (7 atl. b.), Ē. Kreipāns – 15 punkti un 7 rezultatīvas piespēles.

Spēles protokols

Turnīra tabulā BK Daugavpils novads ieņem 8. vietu, deviņās spēlēs iekrājot 14 punktus. Salīdzinot ar pretiniekiem, komandai vēl ir viena spēle rezervē un divu punktu deficīts salīdzinot ar 4. vietu.

Nākamā divas spēlēs BK Daugavpils novads aizvadīs izbraukumā: 27. decembrī tiksies ar Rugāju SC, 10. janvārī – SK Rūjiena. Sīkāku informāciju meklējiet bk.dnd.lv mājas lapā.

Volejbolistiem zaudējums piecu setu trillerī