Kādēļ ir svarīgi vakcinēties? Vasilisa Pudovkina, Naujenes pagasta iedzīvotāja

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada pašvaldības centrālās administrācijas informatīvā kampaņa – KĀDĒĻ IR SVARĪGI VAKCINĒTIES?

Tulkojums:
Līdz vakcinācijai man bija šaubas. No draugiem un paziņām es dzirdēju dažādus briesmu stāstus par vakcīnas sekām. Kad aizgāju pie sava ģimenes ārsta un painteresējos par to, kā mani ietekmēs vakcīna, man paskaidroja, ka gadījumā, ja es tomēr saslimšu ar Covid-19, vakcīna palīdzēs izvairīties no smagām sekām.
Aģitācija ir svarīga
Šodien aktivitāte jau augusi. Nesen saņēmu aģitācijas lapiņu ar aicinājumu vakcinēties, ļoti interesantu un saturīgu. Un ir lieliski, ka pašvaldības sociālais dienests sadarbojas ar ģimenes ārstiem.
Šodien jau dzirdu, ka daudzi, kas bija pret vakcinēšanos, jau ir vakcinējušies. Pašlaik nedrīkst apmeklēt mūsu ansambļa (Radenije) mēģinājumus, bet mēs izmantojam Whatsapp, tiekamies virtuāli, apspriežam jautājumus, aģitējam vakcinēties.
Labāk vakcīna nekā slimība!
Tā ir mana veselība. Es nevēlos saslimt ar tik smagu slimību, tāpēc es vakcinēšos. Tas cilvēkiem ir jāsaprot.
Esmu vakcinējusies bez problēmām un visiem iesaku to izdarīt!

Rokas un ķepas