Juzefovas parka festivāls

AKTUĀLI

  • MIRDZĒT MIRDZ… Naujenes Novadpētniecības muzejā, 11.30 Izstādes “Podniecības tradīcijas Daugavpils novadā” atvēršana.
  • RĪBĒT RĪB… BRAKŠĶĒT BRAKŠĶ… pie parka dīķīša, 13.30 Folkloras kopu sadziedāšanās “Vysi vēji mani pyute”. Piedalās: folkloras kopas “Speiga” (Ambeļi), “Rūžeņa” (Naujene), “Vērtumnieki” (Madona), “Atzola” (Dubna), “Ritam” (Bebrene), “Kolupkas” (Kalupe), “Izvoltīši” (Izvalta), etnogrāfiskais ansamblis “Vabaļis” (Vabole), postfolkloras grupa “Dadzes” (Jaungulbene).
  • SKANĒT SKAN… TRĪCĒT TRĪC… Juzefovas muižas pamatos, 12.30 Trombonista Vaira Nartiša instrumentālā stāvizrāde “Pūt un palaid”, Daugavpils Latviešu kultūras centra folkloras kopa “Svātra”, 15.30 Folkgrupas “Māsas Dimantas” koncerts “Jo dziedāju, jo skanēja”, Apvienība “Latgalīšu reps”.
  • VIZĒT VIZ… ŽVADZĒT ŽVADZ… parka teritorijā, 12.00 Veram vaļā “Zaļo klasi”, 12.00 – 15.00 Sporta un radošās aktivitātes: Mūzikas instrumentu darbnīca (A. Maiers), sausais pēriens zaļā pļavā (I. Krekele), dabas pieskāriens pirts skrubīšos (Dz. Abarone), zāļu tējas (J. Bāra), hidrolāti (“Kurmīšu tējas”), filcēšanas darbnīca (V. Bule), keramikas darbnīca (V. Grebežs), DU Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju institūta biodaudzveidības laboratorija, Dabas aizsardzības pārvaldes dabas izglītības centra “Rāzna” izzinošā darbnīca “Daba ar izpratni”,biedrības “Sikspārņi” izzinošā dabas stunda “Iepazīsim sikspārņus un viņu ēdienkarti”, tradicionālās amatu prasmes Latgales zemnieku sētā.
  • Veselības skolas stundas: 12.00 Efektīva svara samazināšana ar Andu Radziņu; 13.00 Ci Gun atveseļošanas prakse ar Lidiju Ribkinu, 14.00 Joga visiem, jo visur ar Jekaterinu Kreipāni.

Bezmaksas pagasta transports 13. septembrī: Dunski 11.30 – Lociki 11.45 – Ceļinieks 11.55 – Vecstropi 12.00 – Krauja 12.05 – Juzefovas parks 12.20 Atpakaļ pēc koncerta ~ 17.30

Juzefovas parka festivāls tiek organizēts Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020. gadam projekta “Parki bez robežām” (“Parks without borders”, LV-RU-023) ietvaros.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.gadam finansiāli  atbalsta  vienotas  pārrobežu  attīstības  aktivitātes  ar  mērķi uzlabot  reģionu konkurētspēju,  izmantojot  to potenciālu  un  atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.-2020.gadam līdzfinansē Eiropas Savienība, Latvijas Republika un Krievijas Federācija.

Kopējais projekta budžets ir 700 000 EUR. Projekta līdzfinansējums no Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības  programmas  2014.–2020.gadam ir 630 000 EUR.

Izsludina pieteikšanos programmas "Sporto visa klase" 7. sezonai