Jorans Šteinhauers sasilda Subati

AKTUĀLI

Koncerts

Saltajā 6. janvāra sestdienas vakarā Subates pilsētas kultūras namā viesojās Latvijā iemīļotais mūziķis Jorans Šteinhauers (Jöran Steinhauer). Kopā ar liepājnieku Gunti Veilandu izveidotais koncerts noritēja sirsnīgā un jautrā noskaņā, kuru papildināja karsti dzērieni, kūkas un pīrādziņi.

Galvenā muzikālā projekta „LV81” ideja ir dāvāt muzikālu baudu katras Latvijas pilsētas iedzīvotajiem. Tā kā valstī mums ir 81 pilsēta, tad mākslinieki ir nolēmuši tuvāko gadu laikā ar Vācijas Federatīvas Republikas Vēstniecības Rīgā, Lidl un Webdesign Riga atbalstu apceļot ik katru, pat vismazāko miestiņu. Pirmais koncerts notika 17.novembrī Durbē, bet otrais Subatē, kas ir Latvijas otrā mazākā pilsēta.

Vācu izcelsmes mūziķis Jorans Šteinhauers Latviju sauc par savām mājām nu jau gadiem. Tālajā 2005.gadā viņš ieradās mūsu valstī skolēnu apmaiņas programmas ietvaros un ‘saslima’ ar Latviju. Viņš ir daudzu plaši pazīstamu dziesmu autors un izpildītājs, kurš popularitāti ieguva ar Latvijas latam veltīto ardievu dziesmu „Paldies Latiņam”. Kopā ar grupu „Ārzemnieki”, izpildot dziesmu „Cake To Bake”, Jorans pārstāvēja mūsu valsti 2014.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Kopenhāgenā, Dānijā.

Koncerta laika Subatē Jorans Šteinhauers sadziedāja ar ansambļa “Sonāta” vokālistēm un arī solisti Guntu Semjonovu. Gaidīsim muzikālā projekta „LV81” māksliniekus mūsu novada lielākajā pilsētā Ilūkstē!

Saktu darbnīca Sventē