Jeļenas Požarskas kaķīši spēj uzlabot garastāvokli

Kultūra

“Ja vēlaties veselību un vieglumu, esiet draugos ar kaķi! Katru dienu un maksimālās devās. Kaķi palīdzēs, ja jums būs vientuļi, — rūpes par mājas mīluli palīdzēs novērst uzmanību no pārdzīvojumiem un justies vajadzīgam un vērtīgam. Tie ir mīksti, pūkaini, rotaļīgi, tiem ir greznas astes un mierinoša, līgana murrāšana. Pat foto, video vai glezna ar kaķīšiem spēj vienā momentā uzlabot garastāvokli!” tā par savas gleznas varoņiem izteicas talantīga māksliniece, Salienas pagasta bibliotēkas vadītāja Jeļena Požarska.

Svētdienas rītu mēs uzsakām ar pūkainu izstādi “Mīļās ķepas” atklāšanu. Ksenija Romanceviča atklāja izstādi ar jauku dzejoli par kaķiem. Apbalvojām Facebook foto konkursa “Mans pavasara kaķis”  uzvarētājus.

Patīkami, ka konkursā piedalījās ap 30 kaķīšiem. Ar dāvanu karti no kafejnīcas “Kotoffski” par otro vietu tika apbalvots  - Simba ar saimnieci Mariku Cakuli. Trešās vietas ieguvējs - Pupsiks ar saimnieci Ievu Bojāri saņēma krājkasīti un saldas balvas. Pirmās vietas dāvanas aizbrauca uz Ludzu pie Maija (saimniece Silvija Šaļapina). Paldies visiem par dalību, sekojiet mūsu mājas lapai Facebook @medumutautasnams!

Pēc apbalvošanas kopā ar mākslinieci devāmies uzlabot savas zīmēšanas prasmes. Gan lieliem, gan maziem bija iespēja iemācīties zīmēt multiplikācijas kaķus. Izdevās visiem!

Pēc pasākuma padzērām tēju ar garšīgiem “kaķu” cepumiem, kurus  speciāli izstādes atklāšanai pagatavoja Kalkūnes un Medumu jaunieši, par ko īpašs paldies!

Jeļenas Požarskas izstāde “Mīļās ķepas” būs apskatāma līdz 26. aprīlim.

Sagatavoja Medumu pagasta Tautas nama kultūras darba vadītāja Anita Drozdova

Vīgantu ciemā notika pasākums “No pagātnes uz tagadni”