Jeļena Ondzule ir jaunā Salienas pagasta kultūras nama vadītāja

AKTUĀLI

Jeļena Ondzule ir jaunā Salienas pagasta kultūras nama vadītāja. Pirmo izglītību ieguvusi Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolā kā ādas izstrādājumu dizainere, savukārt otro augstāko izglītību - Daugavpils Universitātē un ieguvusi profesionālo bakalauru mākslā un datordizainā. Iepriekš strādājusi SIA “MSM design” par dizaineri, vēlāk – par kultūras pasākumu organizatori Daugavpils vācu biedrībā “ERFOLG”. Pēdējā darba vieta ir bijusi SIA “EgoDizains”, kur Jeļena pildījusi direktora vietnieces un dizaineres pienākumus.

Jeļena ir dzimusi un mācījusies Līvānos, bet nu jau aptuveni 6 gadus ir daugavpiliete. Jeļena Ondzule pastāstīja, ka viņas nodarbošanās vienmēr bijusi saistīta ar mākslu un kultūru, tādēļ arī kultūras nama vadītājas darbs pēc viņas domām ir viņai ideāli piemērots. Viņa atzīst, ka darbā visinteresantākais ir tā daudzveidība.

Galvenie Jeļenas pienākumi ir pagasta kultūras pasākumu, radošo darbnīcu, izstāžu un citu atpūtas pasākumu organizēšana, kā arī kultūras nama izglītojošās, radošās un saimnieciskās darbības dokumentēšana.

Marta mēnesī plānoto pasākumu vidū ir Starptautiskajai sieviešu dienai veltīts koncerts, kas notiks 8. martā un ieskats itāļu kultūrā, kas norisināsies 30. martā.

 

 

Tabores pagastā virkne jautājumu un ierosinājumu nāca no senioru puses