JDK ”Druvāni” 1. vieta folkloras un tautas deju festivālā – konkursā

AKTUĀLI

Maļinovas pagasta saieta nama jauniešu tautas deju kolektīvs “Druvāni” ieguvis 1.pakāpes Diplomu folkloras un tautas deju virtuālajā festivālā-konkursā, kas norisinājās pavasarī Lobezas pilsētā Polijā.

2019. gada aprīlī tautas deju kolektīva “Druvāni” dejotāji piedalījās starptautiskajā folkloras, tautas deju un kapelu festivālā Polijā. Pasākuma gaitā dalībnieki sadraudzējās, sniedza koncertus, ieguva jaunu pieredzi un tika vērtēti nopietnā konkursā. Kolektīvam izdevās izveidot kontaktus un plānot turpmākās sadarbības iespējas, tomēr ieceres netika īstenotas, jo sakarā ar vīrusa pandēmiju stājās spēkā ierobežojumi.

2021. gada februārī tika saņemts ielūgums piedalīties virtuālā konkursā. Dejotāji piekrita izmēģināt spēkus, pārvarot jaunus izaicinājumus gan dejā, gan tradīciju pārzināšanā. 20. aprīlī Lobezas pilsētā norisinājās kārtējais folkloras un tautas deju festivāls - konkurss, kurā kolektīvs ieguva 1. pakāpes Diplomu.

Informāciju sagatavojusi, Maļinovas saieta nama vadītāja Natālija Davidova.

Bibliotēkas vitrīnas jūnija stāsts