Jauno līderu akadēmija jauniešiem

Jaunatnei

 

Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga) sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā izsludina pieteikšanos uz „Jauno līderu akadēmiju”. Programmas mērķis ir izglītot, iedvesmot un attīstīt jaunos potenciālos Latvijas politiķus un sabiedrības līderus vecumā no 18 līdz 25 gadiem.

Programma norisināsies piecas nedēļas nogales un apmācības veicinās jauniešu spējas labāk izprast politisko ideoloģiju, izzināt Latvijas un pasaules problēmas, attīstīt līderības un komunikācijas prasmes, kā arī sniegs iespēju tikties ar Latvijas un Eiropas ekspertiem, lai veidotu kontaktu tīklu.

„Programma ir mēģinājums Latvijas jaunajiem līderiem sniegt padziļinātu izpratni par politiku un mūsdienu izaicinājumiem- par to, kā izmantot globālo pieredzi, lai rastu risinājumus un attīstītu sevī tādus līderus, pēc kuriem mēs Latvijā ilgojamies,” sacīja SSE Riga pārstāve Sabīne Sīle-Eglīte.

"Praktiskajās nodarbībās izmantosim piemērus no Latvijas un pasaules pieredzes, pētīsim politisko partiju ideoloģijas un to ietekmi uz partiju programmām un problēmu risinājumiem. Attīstot līderības prasmes un publiskās runas spējas, dosim jauniešiem iespēju izpausties iknedēļas debatēs,” programmas saturu īsumā raksturo „Jauno līderu akadēmijas” vadītāja Ieva Birka.

Dalībai programmā tiks izvēlēti 15-20 Latvijā dzīvojoši jaunieši, kuru dalības maksu programmā segs Zviedrijas vēstniecība Latvijā. Dalībniekiem no Latvijas reģioniem tiks kompensēti transporta izdevumi un nodrošināta viesnīca Rīgā.

Programmai ir iespējams pieteikties *līdz 2017.gada 20.aprīlim*.

Programmas detalizēts apraksts un pieteikuma forma ir atrodama SSE Riga mājās lapā: *http://www.sseriga.edu/jaunolideruakademija <http://list.mlgn2ca.com/track/click?u=66be31e4c40d676991f2405aaecc6934&id=95095f75&e=39d5e3d4>*

Otrajās Lieldienās kopā pulcēsies mazie dziedātāji