Jauniešu tikšanās Silenes kultūras namā

Jaunatnei

8. martā jaunieši no Salienas, Skrudalienas un Tabores pagastiem satikās Silenes kultūras namā, lai jauki pavadīt šo vakaru kopā. Visas organizētās aktivitātes pasākuma oficiālās daļas bija pakļautas tēmai “Jaunietes pret jauniešiem”. Vakars sākās ar dēju, kuru sagatavoja skaistas, jaukas meitenes no Salienas pagasta. Puiši arī bija ārpus konkurences, nodejoja atbildes deju!

Pēc tam bija novadīta viktorīna, pārbaudot zināšanās jauniešiem par terminoloģiju un lietām, kas saistītas ar meitenēm, un otrādi, ko zina jaunietes par pretējo dzimumu. Arī konkursi bija ar tādu tematiku.  Pēc tam, sadaloties divās grupas, jaunietes pret jauniešiem, tiks sarīkots mūsu jauniešu vismīļākais konkurss: “apšaude” - dēju cīņas. Tajā tik tiešām katrs atbrīvojās un atklāja pārējiem savu dejas talantu. Jaunieši uzdāvināja meitenēm skaistas rozes, galu galā šajā dienā bija viņu svētki.

Beigās notika diskotēka. Bez šaubām var teikt, ka tā ir patīkama daļa visos pasākumos. Dēja palīdz mums atvērties un sajust sevi.

Informāciju sagatavoja jaunatnes lietu speciāliste Ināra Lapkovska

Domes vadība organizē tikšanās ar novada iedzīvotājiem