Jauniešu piedzīvojumu taka

AKTUĀLI

21.augustā Naujenes pagasta Slutišķos norisināsies pasākums Daugavpils novada jauniešu piedzīvojumu taka. Pasākuma ietvaros jauniešiem būs iespēja izmēģināt savas orientēšanās prasmes, kā arī pārbaudīt savas zināšanas un iespējas, pildot dažādus atjautīgus uzdevumus kontrolpunktos.

Aicinām Daugavpils novada jauniešu komandas – 4 jaunieši + 1 atbildīgais – pieteikties pasākumam līdz 14.augustam, sūtot pieteikumu uz olesja.nikitina@dnd.lv. Pieteikumu var atrast pasākuma nolikuma pielikumā. Pasākumā var piedalīties no 16 gadu vecuma.

Daugavpils novada jauniešu piedzīvojumu taka tiek rīkota sadarbībā ar tūrisma klubu Sniegpulkstenīte.

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Pasākuma nolikums  

Darbnīcas bērniem augustā Naujenē