Jaunieši var pieteikties grima nodarbībai

AKTUĀLI

Pateicoties Daugavpils novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa “Attīsti sevi” un Naujenes pagasta jauniešu grupai, tiek organizētas grima (make-up) nodarbības jauniešiem (jaunietēm) vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Projekta īstenošana notiks no 17. līdz 20. augustam un turpināsies 25. augustā Naujenes kultūras centra telpās un fotostudijā “OK Foto”. Projekta “Iepazīsti sevi” galvenais mērķis ir veicināt jauniešu jaunu prasmju un zināšanu ieguvi, sniegt praktiskās iemaņas par sejas ādas kopšanas, un dekoratīvās kosmētikas lietošanas pamatprincipiem, nodrošinot jauniešu brīvā laika lietderīgu pavadīšanas iespējas lauku ciematos.

Dalība pasākumā bezmaksas!

Tiek nodrošināti grima piederumi un dekoratīvā kosmētika!

Pieteikšanās notiks līdz 13. augustam (ieskaitot).

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana, iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni 298 26547.

Jaunatnes lietu speciāliste Linda Laizāne

Pasākumi Daugavpils novadā. 14.-20. augusts