Jaunieši ieskandinās gadu ar labāko godināšanu

AKTUĀLI

2018.gads tuvojas noslēgumam un jau trešo gadu Daugavpils novada jaunatne izvērtēja pieteikumus, kas tika saņemta 4 nominācijās – Gada jaunietis, Gada brīvprātīgais, Gada jaunatnes lietu atbildīgais, Gada aktīvākais pagasts darbā ar jaunatni.

Šogad pieteikumu vērtēšana norisinājās divās kārtās. Ir paveikts liels darbs, jo bija jāizvēlas labākos no labākajiem. Daudzi pagasti un jaunieši šogad ir bijuši īpaši aktīvi un ar savu darbību parādīja, ka ir spējīgi virzīt  jaunatnes politiku Daugavpils novadā, attīstīties paši un attīstīt savu novadu. Lai godinātu 2018. gada aktīvākos jauniešus un jaunatnes lietu atbildīgos, Daugavpils novada jaunatne aicina piedalīties svinīgajā Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākumā 2018, kas norisinās 2019. gada 11. janvārī, plkst. 18.00, DNKC “Vārpa”. Pasākuma laikā tiks pasniegti atzinības raksti arī visiem jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem, kas neiegūs augstāko apbalvojumu, pateicības jauniešu iniciatīvu atbalstītājiem, kā arī tiks apbalvoti 2018. gada jaunatnes intelektuālo spēļu cikla uzvarētāji.

Ieeja pasākumā tikai ar ielūgumiem, piesakoties pie jaunatnes lietu atbildīgā savā pagastā vai zvanot 26793922.

Milāna Loča
Jaunatnes projektu koordinatore

Maļinovā izgatavoja ziepes