Jaungada pasaka Maļinovā

Kultūra

28. decembrī Maļinovas pagasta Saieta namā notika burvīgs pasākums “Jaungada pasaka”. Pagasta bērni atnāca satikties ar pasakainu pasauli un tās iedzīvotājiem – Sniegbaltīti un Ziemassvētku vecīti, kā arī ar minjonu Bobu. Pasākuma laikā bērni tika iesaistīti rotaļās un dejās Sniegbaltītes un minjona vadībā. Mazie prinči, musketieri un princeses ar lielu prieku piedalījās rotaļās. Ar sajūsmu tika sagaidīts galvenais pasākuma varonis – Salavecis, kurš parūpējās par vairākiem konkursiem, noslēgumam uzdāvinot katram saldu dāvanu. Ar īpašām dāvanām tika apbalvoti bērni, kuri bija ieradušies interesantos kostīmos. Neskatoties uz vēju aiz logiem, Sniegbaltītei, Salavecim un Bobam izdevās uzdāvināt bērniem ziemas un svētku sajūtu.

 Visiem novada iedzīvotājiem Maļinovas pagasta pārvalde novēl laimīgu Jauno gadu!

J.Vasiļjeva
Maļinovas pagasta SN vadītāja 

Dabas parkā "Daugavas loki" izveidoti jauni infrastruktūras objekti