Jaunatnes ziemas sporta spēlēs par čempioniem kļuva Vaboles komanda

AKTUĀLI

8. Daugavpils novada jaunatnes ziemas sporta spēles pulcēja 15 pagastu jauniešu komandas, lai izbaudītu ziemas priekus, saliedētu draugus un pārbaudītu veiklību netradicionālās disciplīnās. Atklāšanas parādē jauniešiem tika atgādināts, ka sporta sacensības notiek nedēļu pirms Ziemas Olimpisko spēļu sākuma. “Galvenais ir piedalīties, ievērot olimpisko principu un, protams, lai uzvar stiprākie! Veiksmīgus jums visiem startus, lai dzīvo jaunatne, lai dzīvo Daugavpils novads!” uzmundrināja Daugavpils novada domes priekšsēdētājas vietnieks Aivars Rasčevskis.

Pēc tam, kad pērnā gada čempioni Naujenes pagasta jaunieši uzvilka mastā novada karogu, sacensībām tika dots oficiāls starts.

Jaunieši sacentās 8 disciplīnās. Ziemas jautrā airēšana vislabāk padevās Gunāram Kreišam no Vaboles un Diānai Somei no Nīcgales, jautrais biatlons sekmīgs bija Sarmītei Ignatānei no Vaboles un Raivim Ignatjevam no Dubnas. Braukšanā ar ragaviņām veiklākais bija Skrudalienas pagasta duets – Jeļena Andrule un Maksims Siņicins. Slēpošanas stafetē pirmie finišu sasniedza Biķernieku pagasta komandas pārstāvji Marija un Ivans Bogdanovi. Improvizētajā jautrajā bobslejā 1. vietu ieguva Naujenes komanda.

Uz Kalupes ledus laukuma kērlingā visprecīzākā bija Laucesas komanda, savukārt hokeja ripas metienos – kalupieši Līga Seile un Raivis Vilcāns.

Sacensību noslēgumā sekoja “saldais ēdiens” – komandu stafete šorttrekā, kurā veiklākā bija Naujenes pagasta komanda, kurai pa pēdām sekoja Vabole un Kalupe.

Sacensību kopvērtējumā pirmo vietu un Jaunatnes ziemas sporta spēļu čempiona kausu ieguva Vaboles komanda, otrajā vietā ierindojās Nīcgale, bet trešo vietu izcīnīja mājinieki – Kalupes komanda. Olimpiskajā sešiniekā iekļuva arī Skrudaliena kā ceturtie, pērnā gada čempioni Naujene kā piektie un Laucese kā sestā.

Arī tās komandas, kurām neizdevās uzrādīt augstākos rezultātus, atzina, ka vislielākais gandarījums ir par piedalīšanos un labi pavadītu laiku.

Jaunatnes ziemas sporta spēles notika projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” (projekta numurs: 9.2.4.2/16/1/070) ietvaros. KOPVĒRTĒJUMS FOTOGALERIJA

Norisinājās atklātais čempionāts novusā