Jauna interaktīvā programma atpūtas laukumā “Augustplatz”

AKTUĀLI

Daugavpils novadā Kalkūnes pagastā jau kādu laiku darbojas neliela ceptuve, kur tiek piedāvātas gardas, svaigas skursteņkūkas, kuras ir ļoti populāras Čehijā, Slovākijā un Ungārijā. Esot labiem laikapstākļiem, pati uzņēmēja Svetlana Smirnova cep šos gardumus no rauga mīklas, un pircēji var novērot visu tapšanas procesu. Ceptuves darba laiks: trešdiena, piektdiena, sestdiena no 15.00 līdz 18.00. Šobrīd, ziemas salu laikā, neparasto našķi var iegādāties pēc iepriekšēja pasūtījuma, zvanot pa tālr.: +371 29164268.

Nelielā ceptuve atrodas atpūtas laukumā “Augustplatz”, kurš ir izveidots vēsturiskā vietā, zirgu staļļa drupās, kuras 19.gs. 60. gados piederēja baronam Augustam Georgam Frīdriham Etingenam. Šī vieta tika sakopta un pamazām tiek renovēta.

Kā joko pati uzņēmēja, ka ne tikai no skursteņķukas maizes iztiek cilvēks, ir vajadzīga arī kāda izklaide. Tieši tāpēc, par prieku apmeklētājiem, tiek piedāvāta jauna interaktīvā programma, kuras laikā var uzzināt kaut ko interesantu, jautri un lietderīgi pavadīt brīvo laiku ar ģimeni. Programmas laikā dalībnieki var piedalīties dažādos konkursos, pildīt uzdevumus un iziet pārbaudījumus. Visas aktivitātes notiek svaigā gaisā, un šis piedāvājums ir aktuāls ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Interaktīvās programmas noslēgumā dalībnieki varēs mieloties ar siltu tēju un gardu cienastu.

Programmas ilgums ~1,5h

Cena 5.00 EUR/pers., ja ir vairāk par 3 personām, minimālā cena par programmu, kopā ar cienastu no ģimenes 18.00 EUR.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālr.: +371 29164268.

Atgādinām, ka valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā jāievēro visi piesardzības noteikumi, jāseko informācijai un interaktīvai programmai šobrīd var pieteikties tikai vienas mājsaimniecības locekļi. Saudzēsim sevi un apkārtējos!

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra "TAKA"
Tālr.: +371 65424147
e-pasts: taka@dnd.lv
Facebook: Daugavpils novads.Travel
www.visitdaugavpils.lv

Rokmūziķis un ģitāru meistars no Višķu pagasta