Jauktā kora „Latgale” 55 gadu jubilejas koncerts

AKTUĀLI

Sestdien, 16. februārī, plkst. 16.00 Daugavpils novada Kultūras centrā „Vārpa” (Daugavpilī, Dobeles ielā 30) notiks jauktā kora „Latgale” 55 gadu jubilejas koncerts „Kas var dziesmas izdziedāt? Kas valodas izrunāt?”.

Koris darbošanos uzsāka 1964. gada 8. februārī Daugavpils rajona kultūras namā. Pirmie kora diriģenti bija Marjans Margevičs, Gatis Ozoliņš, Skaidrīte Ērliha. 22 gadu garumā kora diriģente bija Vispārējo latviešu Dziesmu svētku goda virsdiriģente Terēzija Broka, bet 2001. gadā par kora diriģenti kļuva viņas audzēkne Anita Zarāne.

Savā pastāvēšanas laikā koris ir piedalījies visos Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos, Latgales novada Dziesmu svētkos, Baltijas un Ziemeļvalstu Dziesmu svētkos Zviedrijā, Norvēģijā un Lietuvā, kā arī pārstāvējis Daugavpils novadu Igaunijā, Baltkrievijā, Krievijā, Armēnijā, Bulgārijā, Slovākijā, Ukrainā, Polijā un Vācijā.

  1. februāra koncertā būs iespēja dzirdēt gan Dziesmu svētku repertuāra dziesmas, gan mūsdienu komponistu dziesmas, tautasdziesmas un garīgās dziesmas.

Ieeja brīva.

Koncerta laikā tiks filmēts un fotografēts.

Informācijai:
Daugavpils novada Kultūras centrs „Vārpa”
Tālr.: 654 31867, mob.t.: 26362572
E-pasts: anita.lipska@dnkp.lv

 

 

Notiks netradicionālās modes skate - konkurss "Priekšmets. Manta. Lieta."