Janvārī Naujenes kultūras centrā tikās seniori

AKTUĀLI

16. janvārī Naujenes kultūras centrā rosījās seniori, kuri bija sanākuši uz Vecā Jaunā gada atpūtas pasākumu “Tiekamies janvārī”.

Novēlējumi – tas bija tas, kas šajā pasākumā vienoja visus pasākuma dalībniekus! Seniori tikās pie smaržīgas tējas tases, lai apspriestu pagājušā gada notikumus, pārrunātu jaunā gada apņemšanās, priecētu viens otru ar priekšnesumiem un, protams, sadziedoties un sadejojoties, vēlreiz sagaidītu jauno 2018. gadu.

Visiem droši vien ir dzirdēts tāds teiciens – kā  jauno gadu sagaidīsi, tā arī jauno gadu pavadīsi – pasākuma gaitā visi nolēma, ka jauno gadu sagaidīs ar labu veselību, ar dzīvesprieku un aktīviem plāniem nākotnei. Naujenes dienas centra vokālais ansamblis “Rasa” (vadītājs Sergejs Almakajevs) un Naujenes kultūras centra senioru vokālais ansamblis “Dzeipurs” (vadītāja Zita Nitiša) jauno gadu nolēma sagaidīt ar skanīgām balsīm, lai visu nākamo gadu tās skanētu tikpat skanīgi kā lakstīgalām.

Kā jau svētkos ir pieņemts, neiztika arī bez ciemiņiem un viņu interesantajiem priekšnesumiem. Indras tautas nama senioru deju kolektīvs “Labvakar” (vadītāja Ilona Kangizere) klātesošos priecēja ar smaidiem un dejotprasmi, Krāslavas senioru vokālais ansamblis “Retro” (vadītāja Antoņina Tuče) un Krāslavas krievu tautas dziesmu ansamblis “Ivuška” (vadītāja Antoņina Tuče) priecēja visus ar tik ļoti zināmām un tuvām sirdij melodijām gan latviešu, gan krievu valodā, ka visi klātesošie, kas atradās zālē dziedāja līdzi. Ar smaidu uz lūpām, jautrām dziesmām un spēli uz bajāna visus klātesošos aizkustināja Natālijas un Viktora Volkovsku duets, savukārt Naujenes dienas centra dramatiskais pulciņš (vadītāja Vera Hramņikova) uzbūra smaidu uz lūpām katram, kas atradās zālē.

Pasākuma gaitā ar zīlēšanas palīdzību katrs uzzināja, kas viņu sagaida jaunajā gadā un, kad pulkstenis rādīja divpadsmit visi kopīgi skaitīja pēdējās sekundes, un viens otram vēlot labus vārdus pēdējo reizi atvadījās no 2017. gada.

Lai Jaunajā gadā piepildās tas, Kas vecajā meklēts un neatrasts!

FOTOGALERIJA Naujenes kultūras centrs

Gāzbetona suņu darbnīca ar Valdi Grebežu