Izzinot Vecrīgu kopā ar “Latvijas skolas somu”

Izglītība

Saulainajā pavasara dienā Lāču pamatskolas 5., 6. un 7.klases skolēni devas ekskursijā uz Rīgu  “Skolas somas” projekta ietvaros. 

Skolēni piedalījās aizraujošā kvestā pa Vecrīgas ievērojamajām vietām. Ļoti uzmanīgi un ar interesi klausījās gida stāstus par  Vecrīgas vēsturiskajiem objektiem un uzzināja daudz jaunus interesantus faktus.  Visi skolēni bija ļoti aktīvi un veiksmīgi tika galā ar visiem uzdevumiem: strādāja ar karti, pildīja kvesta uzdevumus, atbildēja uz jautājumiem, centīgi meklēja atbildes uz ēkas fasādēm, pieminekļu  nosaukumos, mērīja pilsētas mazās ieliņas, uzdeva daudz jautājumu par vēsturiskiem notikumiem. Pēc ekskursijas skolēni dalījās ar savam emocijām un iespaidiem. Ekskursija bija aizraujoša, izzinoša un ļoti atraktīva. Paldies visiem par kopā pavadīto laiku!

Nataļja Laitāne

Piesakies Latvijas Lauku kopienu parlamentam!