Izstādes Sventes tautas namā

Kultūra

Jeļenas Koļesņikovas darbu izstāde

Pavasara pirmais mēnesis – marts – Sventē iesākās ar Jeļenas Koļesņikovas mākslas darbu iepazīšanu. Izstādes “Latgale gadalaikos” apmeklētāji varēja ielūkoties mākslinieces attēlotajās pazīstamajās ieliņās, dūmakainajos dabas skatos, košajos ziedu pušķos un vienkārši ļauties otas triepienu radītajām noskaņām.

Pateicamies māksliniecei par atsaucību un ceram uz turpmāku sadarbību!

Radošo darbu izstāde Lieldienu noskaņās

Marta otrajā pusē Sventes Tautas namā apskatei tika piedāvāti interešu grupas “Sventes pērlītes”  dalībnieču radītie radošie darbi Lieldienu noskaņā. Apmeklētāji ar interesi aplūkoja šūtos, līmētos, locītos, pērļotos, no māla darinātos, adītos, tamborētos un citādi radītos darbus, apbrīnojot gan dāmu roku veiklību, gan izdomu.

Jāteic, ka ne mazāk apbrīnota tika arī Jaungada egle, kas pārsteidzošā kārtā joprojām koši zaļa stalti stāvēja Tautas namā, vien tikai nomainīja tērpu un pārtapa Lieldienu eglē. Kas to lai zina, varbūt tā sagaidīs arī Jāņudienu...

Sventes Tautas nama vadītājs Viktors Petaško

"Satiec savu meistaru" Bebrenē