Izsludināts oranžais brīdinājums par stipru snigšanu

AKTUĀLI

Latvijai no rietumiem tuvojas ciklons, kas nozīmē, ka no šodienas pēcpusdienā Latviju sāks šķērsot plaša intensīvu nokrišņu zona. Teritorijas lielākajā daļā ilgstoši snigs un dažviet, galvenokārt piekrastes rajonos, gaidāms arī slapjš sniegs.

Naktī uz 05. janvāri gaidāma stipra snigšana – teritorijas lielākajā daļā izveidosies 5-7 cm bieza sniega sega, bet vietām valsts rietumos ļoti stipra snigšana - izveidosies 10 - 12 cm bieza sniega sega. Gaidāms arī putenis un brīžiem redzamība pasliktināsies līdz 500 - 1000 m. Ceļi būs ļoti slideni.

Brīdinājums spēkā no plkst. 20:00 04.01.2023. līdz plkst. 14:00 05.01.2023.

Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet: bridinajumi.meteo.lv

Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112!

Izmaiņas sociālajā jomā 2023. gadā