Izsludināts Līksnas pagasta jaunatnes logo konkurss

AKTUĀLI

No 12. novembra līdz 7. decembrim Daugavpils novada jauniešiem ir iespēja piedalīties Līksnas pagasta jaunatnes rīkotajā logotipa izstrādes konkursā.

Konkursa mērķis ir izvēlēties Līksnas pagasta jaunatnes logo, kurš tiks izmantots poligrāfiskajos izdevumos, pasākumu vizuālajā noformējumā, reprezentācijas materiālos, suvenīros, Līksnas pagasta jauniešu centra vizuālajā noformējumā.

Līksnas pagasta jaunatnes logo jāatbilst šādām prasībām: vienkāršs, vienlaikus uzmanību piesaistošs, inovatīvs, pievilcīgs, viegli uztverams, asociējas ar Līksnas pagasta jaunatni, atspoguļo tā būtību- aktīvus, atraktīvus bērnus un jauniešus, jauniešu darbību, kustību.

Konkursa dalībnieks/-i aizpilda pieteikuma formu (1. pielikums) un iesniedz to kopā ar konkursa darbu Līksnas pagasta pārvaldē (Daugavpils novads, Līksnas pagasts, Daugavas iela  vai sūtot uz liksnasjaunatne@inbox.lv.

Vairāk informācijas par konkursu un pieteikuma anketu meklē www.liksna.lv vai https://ej.uz/logokonkurss

 

Par domes priekšsēdētāja 1. vietnieku ievēl Aivaru Rasčevski