Izskanējis XII Terēzes Brokas jauno vokālistu konkurss

AKTUĀLI

2024. gada 17. janvārī Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolā notika kārtējais XII Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkurss. Konkurss norisinājās vairākās kategorijās. Dalībnieku pulku veidoja konkursanti no Preiļu, Aglonas, Špoģu, Ilūkstes, Jēkabpils, Krāslavas, Rīgas, Aizkraukles, Daugavpils un Ludzas Mūzikas skolām. 

Špoģu Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja 4. klases audzēkne Karīna Keiša (pedagogs Diana Kļavinska, koncertmeistare Judīte Žīgure).

Konkursu vērtēja žūrija sekojošā sastāvā: Aivars Broks (Daugavpils Staņislava Broka Mūzikas vidusskolas direktors), Maruta Veļičko (Daugavpils Staņislava Broka Mūzikas vidusskolas Kora klases nodaļas vadītāja), Olga Salna (Daugavpils Staņislava Broka Mūzikas vidusskolas Vokālās nodaļas vadītāja) un Edgars Znutiņš (Preiļu Mūzikas skolas direktors un Daugavpils Staņislava Broka Mūzikas vidusskolas diriģēšanas pedagogs).

Pēc konkursa rezultātiem solistu kategorijā vecuma grupā 10. – 12. g.  Karīna Keiša ieguva 1. vietu.

Veiksmi un dziedātprieku turpmākajos konkursos!

Filma ”Pansija pilī”, 1. un 2. sērija (Subates kultūras namā)