Izskanēja Dubnas pagasta svētki “Es savam pagastam”

AKTUĀLI

Ir izskanējuši kārtējie Dubnas pagasta svētki, šogad ar devīzi “Es savam pagastam”.  Dubnas pagasta kultūras namā pagasta iedzīvotājiem un ciemiņiem tika piedāvāts noskatīties amatierteātra interešu grupas “Mulda” pirmizrādi “Lauku kurorts pilsātnīkim”. Pagasta svētku koncertu ieskandināja bērnu vokālais ansamblis “Uguntiņa” un folkloras kopa “Atzola”. Mainīgie laika apstākļi netraucēja Višķu pagasta vīriešu vokālajam ansamblim “Mōls” un sieviešu vokālajam ansamblim “Animo Corde” sagādāt prieku pasākuma apmeklētājiem. Preiļu novada Pelēču kultūras nama dejotāju grupai “Viss kārtībā” un “Bravo” patīk dejot – tā nepiespiesti un brīvi, kad var pa īstam priecāties, izjust dzīvi un dāvāt prieku apkārtējiem.  Lietus mākoņiem bija jāizklīst, jo deju grupas “Šov Baleta prīze” no Daugavpils un pasākuma apmeklētāju vētrainiem aplausiem tie nespēja pretoties. Paldies!

Viss sākas no mājām, no vietas, kur esi dzimis un uzaudzis, no siltuma, ko dzīves ceļos spēj vienīgi mājas dod. Viss sākas no dziesmas, kura mīlestībā un sāpē uzrakstīta, kura spēj gaismu, svētību un spārnus dot. Dubnas kultūras nama bērnu vokālā ansambļa “Uguntiņa”  latviešu tautas dziesmas “Putnu māte putnus sauca” Ilzes Arnes apdarē pavadījumā uz mazās skatuves tika aicinātas ģimenes, kas ir atgriezušās no Īrijas, Anglijas, lai iegūto darba pieredzi pielietotu savās mājās, pagastā, novadā. Kopdziesmai skanot “Nekur nav tik labi kā mājās”, tika pasniegtas pateicības un silti smaržojošie maizes klaipi kolektīviem par piedalīšanos Dubnas pagasta svētkos.

Paldies Daugavpils novada domei, Dubnas pagasta pārvaldei, pašdarbniekiem par atbalstu un līdzdalību Dubnas pagasta svētkos.

Informāciju sagatavojusi: 
Dubnas pagasta kultūras nama vadītāja
Janīna Bēķe 

Notiks unikāla Daugavas ūdenstūrisma maršruta izpētes ekspedīcija