Izmanto iespēju pieteikties bezmaksas fiziskajām aktivitātēm

Sports

Sakarā ar lielo interesi pieteikšanās visiem fizisko aktivitāšu veidiem ir beigusies. Paldies par atsaucību! Aicinām Daugavpils novada iedzīvotājus pieteikties fiziskajām aktivitātēm – peldbaseina, trenažieru zāles, fitnesa, vingrošanas, jogas nodarbību apmeklējumam. Peldbaseinu un trenažieru zāli varēs apmeklēt Daugavpils Olimpiskā centra (turpmāk DOC, Stadiona ielā 1) darba laikā 2 reizes nedēļā, savukārt fitnesa un vingrošanas nodarbības DOC notiks darba dienu vakaros 2 reizes nedēļā pēc grafika, jogas nodarbības – Mahatma (Ģimnāzijas ielā 16, 2. stāvā) darba dienu vakaros 2 reizes nedēļā pēc grafika. Abonementa īpašnieks varēs apmeklēt 8 nodarbības mēnesī 6 mēnešu periodā. Aktivitātes tiek organizētas ar mērķi uzlabot un stiprināt iedzīvotāju fizisko un garīgo veselību, motivēt ikdienā nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, noguruma un stresa mazināšanai. Sporta aktivitātes ir piemērotas dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības personām. Pieteikšanās obligāta līdz 28. februārim, zvanot pa tālr. 65476882 vai aizpildot pieteikumu šeit. Dalībnieki tiks reģistrēti rindas kārtībā. Aktivitātes notiek ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros

Jau piekto gadu Višķos noritēja netradicionālā modes skate - konkurss