Izcili starti Latvijas čempionātā vieglatlētikā

AKTUĀLI

Lielisku vieglatlētikas sezonu telpās aizvadīja Daugavpils novada sporta skolas treneru Janas un Dmitrija Hadakovu audzēkņi. Lielākie panākumi gūti U-16 vecuma grupā, kurā piedalījās 6 treneru tandēma audzēkņi un izcīnīja 5 godalgas, visi 6 uzlaboja savus personiskos rezultātus, kas liecina par treneru augsto profesionalitāti. Nav viegli sagatavot sportistus, lai tie sasniegtu savus labākos rezultātus visatbildīgākajās sacensībās.

Augstākais sasniegums Edvīnam Hadakovam, kurš uzvarēja trīssoļlēkšanā ar rezultātu 12.86m (17dal.), vēl Edvīna kontā 4.vieta tāllēkšanā ar rez.5.88m (21dal.)

Patīkami pārsteidza kalupietis Mareks Meženiks, kurš 2016.gadā augstvērtīgus rezultātus nebija sasniedzis, bet šobrīd ir atsācis ļoti nopietni trenēties uz izcīnīja 2.vietu 2000m skrējienā, rez.6:19.15sek (14dal.) un 3.vietu 1000m skrējienā, rez.2:52.52sek. (21dal.).

Naujeniete Olga Ignatjeva veiksmīgi startēja trīssoļlēkšanā, ieņemot 2.vietu ar rezultātu 11.11m (13dal.), nedaudz nepaveicās tāllēkšanā – 4.vieta, rezultāts 5.09m (33dal.)

Otrā vieta arī Viktorijai Jevdokimovai, kura 600m skrējienā bija otrā (rez.1:42.06sek) 22 dalībnieku konkurencē.

Runājot ar treneri Janu Hadakovu, atklājās gan, ka viņai par startu šajā čempionātā ir divējādas sajūtas, gan liels prieks par izcīnītajām 5 medaļām, gan sarūgtinājums par daudzajām 4.vietām,bez jau pieminētajiem 4.vietu augstajā konkurencē izcīnīja arī Darija Stepanova augstlēkšanā (21dal.) un Anastasija Karņilova 2000m skrējienā (14dal.).

Tomēr, neskatoties uz to, uzskatu, ka treneriem ziemas sezona ir bijusi ļoti veiksmīga, tik daudz godalgu neizcīnīja neviena no Latvijas novadu sporta skolām, tikai lielās pilsētas, kā Rīga un Jūrmala.

Bez augstajiem panākumiem U-16 vecuma grupā vēl medaļu izcīnīja arī Naujenē dzīvojošā Mārīte Rimicāne U-20 vecuma grupā. Mārīte ieņēma 2.vietu 200m kavēkļu skrējienā un 4.vietu 800m skrējienā.

Liels paldies treneriem par labi padarīto darbu! Apstāties gan viņiem nav laika, jau 3.martā Jana un Dmitrijs Hadakovi ar saviem audzēkņiem dodas uz 10 dienu treniņu nometni gatavoties vasaras sezonai. Lai veicas!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils novada
s
porta skolas direktors
Jānis Skrinda

Svarīga informācija mājputnu īpašniekiem!