Izbaudiet “Mirkļa sajūtas”Ilūkstē!

AKTUĀLI

Izstāde “Mirkļa sajūtas” – tā ir dažādu mirkļu un emociju iespaidā radušies darbi. Mūsu izstādes moto:  “Jel mirkli apstājies, tu esi skaists”.

Esam draudzeņu grupa – Lauma, Jolanta, Inna un Sandra. Ikdienā katra esam nodarbināta dažādās profesijās, kuras nav saistītas ar mākslu. Nevienai no mums nav mākslas izglītības, taču katrai no mums jau sen ir bijusi vēlme gleznot. Kā laimīga sakritība ir tas, ka mūsu paziņu lokā ir māksliniece Mārīte Laiviņa, kura iedrošināja paņemt rokā otu un neatteica profesionālu padomu. Un tā jau kopš 2016. gada sanākam kopā, lai radītu savas sajūtas uz audekla. Gleznojam to, kas katrai konkrētajā brīdī ir būtisks. Svarīga ir noskaņa, kādā top darbs, jo gleznojot aizmirstas visas ikdienišķās rūpes. Gleznojot, krāsas un tas, kas no tām top, ir vissvarīgākais. Šajā laika posmā tapušie darbi kā dāvanas aizceļojuši pie mums mīļajiem cilvēkiem, taču daļa uzgleznotā katrai no mums ir privātajā kolekcijā. Šobrīd uzdrošināmies dalīties ar savu paveikto un ar Ilūkstes Kultūras un mākslas centra atbalstu ir tapusi šī izstāde.

Izstādē piedalās: Lauma Blumberga, Jolanta Jansone, Inna Jurševica, Sandra Krisberga.

Laipni  aicināti apmeklēt izstādi līdz 21. augustam Ilūkstes Kultūras un mākslas centrā!

Autore: Aija Piļka, Ilūkstes pilsētas administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste

Man ir neolīta podi, bet man nav neolīta domāšana