Ir iespēja pieteikties starptautiskas zīmes “Gājējam draudzīgs / Hiker – friendly” piešķiršanai.

AKTUĀLI

Daugavpils un Daugavpils novada uzņēmēji tiek aicināti sagatavot un pieteikt savu uzņēmumu, tūrisma objektu vai saimniecību starptautiskas zīmes "Gājējam draudzīgs" piešķiršanai. Pieteikumi tiks pieņemti līdz šā gada 22. februārim.

Kas īsti ir zīme " Gājējam draudzīgs" ? Tā izstrādāta starptautiskā projekta Mežtaka ietvaros un Latvijā to organizē Lauku ceļotājs.

"Gājējam draudzīgs / Hiker - friendly" zīme tiek piešķirta tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs. Tā parāda, ka uzņēmējs saprot un respektē kājāmgājēju vajadzības, ka šeit viņi ir gaidīti. Uzņēmējs piedāvā kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus: informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, pirmās palīdzības aptieciņu, elektroierīču uzlādi, naktsmītnē ir iespēja izžāvēt slapjās un izmazgāt netīrās drēbes, zābakus un citu personīgo ekipējumu.

Šo zīmi var saņemt jebkurš pakalpojumu sniedzējs visās trijās Baltijas valstīs, kas vēlas piedāvāt pārgājienu ceļotājiem nepieciešamos pakalpojumus – ne tikai naktsmītnes, bet arī kafejnīcas, krodziņi un restorāni, tūrisma informācijas centri, degvielas uzpildes stacijas, veikali u.c.

Vairāk informācijas par kritērijiem, pieteikšanās anketu un projektu var atrast šeit.

Aizpildītās anketas lūgums sūtīt zīmes piešķiršanas komisijas loceklei Latgalē Līgai Kondrātei: ligakondrate@inbox.lvezerzeme.latgale@gmail.com.

Iepazīsti tuvāk unikālas, vēsturiskas un sakrālas vietas Daugavpils novadā