Intelektuālo spēļu sezona ir noslēgta

AKTUĀLI

22. novembrī aizvadīta 2019.gada sezonas 4. Daugavpils novada jaunatnes intelektuālā spēle, kurā piedalījās 16 komandas.

Kā jau ierasts, jaunieši izspēlēja trīs tūres pa 12 jautājumiem. Katrai tūrei bija arī sava tematika – Latvija, Pasaules ģeogrāfija un Faktu kaleidoskops. Bija arī daži jautājumi, uz kuriem neviena komanda nevarēja sniegt pareizo atbildi. Pēc aizvadītajām 3 spēles tūrēm spēles rezultāti bija sekojoši: III vietā ierindojās komanda no Vaboles pagasta, II vietu ieguva Maļinovas pagasta jaunieši, savukārt uzvaras laurus šoreiz plūca komanda no Līksnas pagasta.

Daugavpils novada intelektuālo spēļu 2019. gada sezonas kopvērtējuma rezultāti tiks paziņoti Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākumā, kas norisināsies 2020. gada 10. janvārī. Kā atzīst spēļu organizatori – Daugavpils Universitātes pārstāvji - , šogad cīņa bija patiesi spraiga, jo vairākas komandas dala godalgotās vietas, un, lai noskaidrotu uzvarētājus, būs nepieciešama īpaša pieeja, kur tiks ņemti vērā tādi faktori kā, piemēram, atbilžu reitings.

 Spēles organizatori pateicas visām komandām par aizvadīto intelektuālo spēļu sezonu un novēl uzsākt 2020. gadu ar jauniem spēkiem un zināšanām.

Jaunatnes projektu koordinatore Milāna Loča

Ambeļos Latvijas dzimšanas dienu nosvinēja kopā ar kaimiņvalstu ciemiņiem