Innas Štekles personālizstāde “Leļļu pasaule”

Kultūra

Maļinovas pagasta bibliotēkā no 7.februāra līdz 7.martam ir skatāma Innas Štekles, Laucesas pagasts, leļļu un leļļu apģērbu izstāde. Pirmais iespaids ieraugot smalkos darbus ir sajūsma par miniatūrajiem apģērbu komplektiem. Innas aizraušanās ar lellēm sākās pirms 2 gadiem, dzīvojot Vācijā. No pirmās kolekcijas ir palikusi viena lelle, kura ir kā piemiņa no Vācijas. Pašlaik kolekcijā ir Paola Reina Spāņu lelles kuras ir neliela auguma un dažādi apģērba komplekti piemēroti šīm lellēm. Dažādas krāsas, fasoni un raksti. Kleitas, cepures zeķītes un čībiņas. Idejas rakstiem Inna meklē internetā, ļoti patīk meistarklases youtube, visam vajadzīgs laiks un pacietība.  Daudzas apmeklētājas apskatot izstādi nopūtās,  gribot kaut ātrāk mazbērni būtu, lūk cik iedvesmojoši.

 Paldies Innai par tik jauku izstādi, lai piepildās jaunas idejas un veicās radošajās iecerēs.

Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja Elvīra Kokina

Svinam METEŅUS Medumos!