Informatīvs pasākums uzņēmējiem

Uzņēmējdarbība

Daugavpils novada dome sadarbībā ar Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centru  šā gada 23. septembrī , no plkst. 14:30  līdz 17:30 Červonkas pilī, Vecsalienā rīko informatīvu pasākumu uzņēmējiem.

Pasākuma informatīvajos semināros būs iespēja gūt koncentrētu informāciju par aktualitātēm ES fondu atbalsta programmās, LEADER projektu fnansējuma iespējām, Latgales Speciālo ekonomisko zonu, ALTUM finansējuma piesaisti, aktualitātēm būvniecības procesa organizēšanā un citiem jautājumiem.

Reģistrēšanās dalībai pasākumā:  REĢISTRĀCIJAS FORMA

Ar pasākuma programmu varat iepazīties ŠEIT: Infodiena_Daugavpilsnovads23.09.2020

Informācijai:

Jāzeps Krukovskis Daugavpils novada dome Attīstības pārvaldes Komercdarbības konsultants jazeps.krukovskis@dnd.lv m.26121362;  t.65422284

 

Skrudalienas pagastā top kokapstrādes komplekss