Informācija Lāpu gājiena dalībniekiem

Jaunatnei

11.novembrī Daugavpilī norisināsies Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens. Pulcēšanās gājienam notiks no plkst.16:30, savukārt Lāpu gājiena sākums paredzēts plkst.17:00.

Kartē ar oranžu līniju iezīmēts dalībnieku izvietojums. No Daugavpils novada jaunatnes puses ies 190 dalībnieki, kuriem tiks iezīmēta vieta uz asfalta, bet lietus gadījumā būs karodziņš ar uzrakstu – Daugavpils novada jaunatne. Pārējie, kas nav pievienojušies delegācijai, var piedalīties lāpu gājienā, izvietojoties kolonnas galā. Savukārt ar sarkanu krāsu iezīmēts gājiena maršruts.

Kā jau minējām iepriekš, lāpas un svecītes gājiena dalībniekiem jānodrošina pašiem. Tāpat kā iepriekšējā gadā lāpas gājiena noslēgumā tiks izvietotas uz Latvijas kontūra līnijas, kas tiks izveidots uz Vienības laukuma. Savas lāpas šeit varēs izvietot pirmie 500 dalībnieki, kā arī tie, kuri ies ar svecītēm. Pārējo dalībnieku lāpām tiks iedalīti speciāli statīvi. Šo procesu koordinēs Zemessardzes un Jaunsardzes pārstāvji, tāpēc, lūdzam, sekot viņu norādēm.

Tiekamies Lāpu gājienā!

Milāna Loča Jaunatnes projektu koordinatore

“Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!”