Ināras Ivanovskas tamborējumu izstāde “Smalkā pasaule”

Kultūra

Maļinovas pagasta bibliotēkā no 3.maija skatāma Ināras Ivanovskas tamborējumu izstāde “Smalkā pasaule”. Ināra ir aktīva, tā saucamā Neredzīgo biedrības ciemata iedzīvotāja, kas ir arī prasmīga rokdarbniece. Smalkās, tamborētās sedziņas, lakati, rotaļlietas – var tikai apbrīnot autores prasmi un neatlaidību ar kādu šie darbiņi ir tapuši. Par tikšanos ar darbu autori, kā arī meistarklasi bibliotēkā informēsim vēlāk.

Bibliotēkā arī skatāmi daži Daugavpils Neredzīgo biedrības ciemata iedzīvotāju darbi, kuri pēc projekta tapuši dažādās tehnikās: Peip-Art, pērļošana, dekupāža, ziepju izgatavošana. Tikai tuvāk apskatot var saprast no cik vienkāršiem materiāliem ir tapuši visi darbiņi, cik oriģināli un skaisti priecē acis.

Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja E.Kokina

Starptautiskās dejas dienas koncerts