Ilūkstes un Daugavpils novada invalīdu biedrība “Ildra” aicina

AKTUĀLI

Ilūkstes un Daugavpils novada invalīdu biedrība "Ildra" sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils - Ilūkstes komiteju aicina pieteikties cilvēkus ar invaliditāti, kuri sevī jūt radošuma garu, kuriem ir kāds īpašs talants (literatūrā, mākslā, amatniecībā, rokdarbos utt.) uz kopā sanākšanu pie kafijas tases "Es varu, protu un daru", līdzi ņemot savus darinājumus vai to fotogrāfijas un nelielu stāstiņu par sevi. Pasākums norisināsies invalīdu biedrības telpās - Zemgales ielā 6A, Ilūkstē, 2018. gada 17.decembrī, plkst.11.00

Pieteikties dalībai līdz 10. decembrim un sīkāka informācija pa tālr.29341751 (Ērika Naglinska) vai 26003219 (Solveiga Grāvere). Lūgums pieteikties savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.

Zambrovā notika starptautiskais mūzikas forums