Ilūkstes PII “Zvaniņš” panākumi Venden zīmējumu konkursā

AKTUĀLI

Jau trešo gadu Ilūkstes  pirmsskolas izglītības  iestāde “Zvaniņš” piedalās Venden zīmējumu konkursā  " Ūdens mūsu pasaulē" .  Šogad vērtēšanai tika iesūtīts rekordliels zīmējumu skaits-  5512. No mūsu iestādes  konkursā  ar saviem radošajiem zīmējumiem piedalījās  “Lācēnu” grupas bērni -  Arianna Kaminska, Dārta Fjodorova , Marks Ozoliņš , “ Ābolīšu” grupu pārstāvēja Enija Limanoviča, “Zaķēnu” grupu Valters Ozoliņš,un  “Ežuku”grupu Elza Ozoliņa  un Elīza Juhna.

Augstāko rezultātu publiskajā balsojumā, individuālajā  dalībā 5-7  gadu vecuma grupā sasniedza (8090 punktus)  Marks Ozoliņš ar zīmējumu “ Ūdenskritums “. Markam piešķirta 2.vieta, iegūstot balvā 300 € sporta inventāra iegādei izglītības iestādei.

 Dārta Fjodorova saņēma diplomu  par māksliniecisko zīmējuma izpildi  no radošās žūrijas. Liels paldies visiem, kas atbalstīja un balsoja! Īpašs paldies Marka Ozoliņa ģimenei par  aktīvu darbību sociālajos tīklos, pacietību un mērķtiecību balsu piesaistīšanā!

Paldies grupu skolotājām Aijai Seilei, Helēnai Skimblei , Vitai Krauklei,  Dacei Krievānei , Lolitai Gečevičai, Marutai Guoģei un Ilonai Kūliņai par bērnu iesaistīšanu dalībai konkursā, par radošu pieeju, izdomu un aktivitāti!

Ilūkstes PII “Zvaniņš” pirmsskolas skolotāja I.Kūliņa

LSK Dienvidlatgales komitejas labdarības akcija “Mēs esam, lai palīdzētu un atbalstītu”