Ilūkstes PII “Zvaniņš” bērni iepazinās ar vecāku profesijām

Ilūkste

Ne tikai tradīcijas ir ģimenes mantojums, bet arī profesionālā darbība, kad bērni bieži iet vecāku pēdās. Lai iepazīstinātu audzēkņus ar profesiju dažādību, Iestādes padome ierosināja šajā mācību gadā katras grupas audzēkņus iesaistīt vecāku praktiskajā darbībā. Iestādes audzēkņi ar skolotājām devās ekskursijā uz Ilūkstes veikaliem, kafejnīcu "Šefa uzkodas", Ugunsdzēsēju depo, Ilūkstes veselības centru. Bet daži vecāki, ņemot līdzi savus darba instrumentus, ieradās pie mums iestādē. Bērni iepazinās ar pārdevēja, pavāra, glābēja un ugunsdzēsēja, fizioterapeita, mākslinieka, galdnieka profesijām. Bērni iepazinās ar pārdevēja, pavāra, glābēja un ugunsdzēsēja, fizioterapeita, mākslinieka, galdnieka profesijām.

Paldies visiem vecākiem, kuri labprāt organizēja aktivitātes ar praktisku darbošanos bērniem. Nodarbību laikā bērni kļuva vairāk atvērti saskarsmē ar citiem cilvēkiem, paplašināja savu redzesloku, kā arī visi kopā guvām daudz pozitīvu emociju.

Vadītājas vietniece izglītības jomā V. Vanagele

Ar “kosmiskām” iekārtām kalupieši ražo veselīgus našķus