Iesaisties akcijā „Ziemassvētki nav lieta”!

AKTUĀLI

Gaidot gada sirsnīgākos un baltākos svētkus, Augšdaugavas novada Kultūras centrs „Vārpa” aicina atcerēties savus šī gada skaistākos notikumus un līdz 12. decembrim atsūtīt uz e-pastu: anita.lipska@dnkp.lv  labu ziņu vienā teikumā par savu 2021. gada notikumu, ar kuru esi gatavs dalīties publiski, norādot vārdu, uzvārdu. Klāt vari pievienot fotogrāfiju no privātā arhīva vai arī tā tiks piemeklēta interneta resursos atbilstoši tēmai.

Labās ziņas tiks publicētas Ziemassvētku laikā Augšdaugavas novada Kultūras centra „Vārpa” sociālā tīkla facebook profilā.

Dalīsimies savos priekos, gaidīsim svētkus ar gaišām domām un steidzīgajā dāvanu gatavošanas laikā atcerēsimies, ka Ziemassvētki nav lieta!

VARAM atbalsta aizdevuma piešķiršanu īres dzīvokļu izveidei Ilūkstē