Iegūts 2. pakāpes diploms pūtēju orķestru skatē

AKTUĀLI

9. martā Madonā notika Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru Latgales un Vidzemes novadu skate, kurā 3 grūtības pakāpju grupās sacentās 16 orķestri. Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris diriģenta Marata Zaletilo vadībā parādīja labu sasniegumu, iegūstot 2. pakāpes diplomu ar 37,25 punktiem. Orķestru sniegumus vērtēja profesionāla žūrija: Pēteris Rudzītis, Kaspars Puikevics - Puikevskis, Haralds Bārzdiņš un Egils Šķetris.

Izsakām pateicību Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestra dalībniekiem par labu sniegumu, dalību, kā arī pateicība orķestra diriģentam Maratam Zaletilo par orķestra sagatavošanu skatei. Novēlam veiksmi XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos.

Deputāti klātienē iepazina Višķu SAC un Dienas aprūpes centra ikdienas darbu