Guva pieredzi starptautiskā konkursā Lietuvā

Kultūra

23. februārī Naujenes Mūzikas un mākslas skolas Instrumentālais ansamblis piedalījās GALA koncertā III starptautiskā instrumentālā kamermūzikas konkursa ietvaros. Konkurss noritēja Viļņā (Lietuva).

Konkursa organizators ir Jaunā Viļņas Mūzikas skola, kuras audzēkņi vairākkārt piedalījušies Naujenes Mūzikas skolas organizētajos starptautiskajos konkursos, jauno pūšaminstrumentu izpildītāju konkursā “Naujene WIND” un solistu-akordeonistu konkursā “Naujene”.

Instrumentālā ansambļa dalībniekiem Ksenijai  Panovskai, Artūram Kudeikam, Ievai Deiko, Veronikai Panovskai, Elizabetei Siņevičai, Diānai Siņevičai, Olgai Jukumai un Ričardam Kokinam ir izdevusies lieliska iespēja gan noklausīties konkursa viesu, profesionālā klavieres trio “FortVio” uzstāšanos, gan parādīt savu meistarību.

Skolas vadība pateicas pedagoģei Tatjanai Jukumai par skolēnu sagatavošanu dalībai starptautiska mēroga pasākumā, ka arī izteic pateicību lietuviešiem par sadarbību un viesmīlību.

Ceram, ka uzstāšanās Viļņā papildinās ansambļa muzicēšanas tradīcijas, kā arī veicinās jauno izpildītāju radošo izaugsmi un attīstību.

Informāciju sagatavoja Naujenes MMS lietvedības sekretāre J. Vasiļjeva

Aizgavēnis Vabolē sagaidīts ar skanīgām dziesmām un gardu cienastu