Grafiskais maijs Medumos

AKTUĀLI

10. maijā Medumu pagasta pārvaldes ēkā pulcējās Medumu pamatskolas skolēni un pagasta pārvaldes darbinieki, lai kopā atklātu Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes Mākslas zinātņu institūta profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas “Dizains” 1. un 2. kursa studējošo grafikas darbu izstādi “MELNS. BALTS. PLUS”.

Pēc izstādes atklāšanas Medumu pamatskolas skolēni un direktore piedalījās Mātes dienai veltītajā meistarklasē, kur kopā ar Daugavpils Universitātes Mākslas zinātņu institūta studentēm – Annu Mateju, Aleksandru Mazņevu, Elizabeti Poddubnovu un Evitu Seņkāni – tika veidotas atklātnītes izmantojot grafikas elementus. Sākumā skolēnus iepazīstināja ar grafikas tehnikas daudzveidību, pēc tam no piedāvātajiem materiāliem skolēni veidoja atklātnītes. Smelties idejas un iedvesmu meistarklases dalībnieki varēja no izstādē apskatāmajiem grafikas darbiem un Daugavpils Universitātes Mākslas zinātņu institūta studenšu atklātnīšu paraugiem.

Īpaša pateicība jāizsaka DU MZI studentēm Anna Matejai un Aleksandrai Mazņevai par novadīto meistarklasi, kā arī noteikti DU MZI lektorei Ilzei Melderei, kura apmāca jaunos studentus izmantot grafikas elementus un bez kuras jaunie skatāmie darbi Medumu pagastā iespējams nebūtu tik daudzveidīgi interesanti.

Atgādinām, ka jaunā izstāde Medumu pagastā “MELNS. BALTS. PLUS.” ir skatāma Medumu pagasta pārvaldes ēkas 1. un 2. stāvā darba dienās. Telefons uzziņām: 20429281

Informāciju sagatavojusi:
DU MZI “Mākslas menedžments” 3.kursa studente
Evita Seņkāne

Medumos norisinājās patriotiskākais skrējiens