Gleznu izstāde “Sekojot savam sapnim”

AKTUĀLI

“Es neesmu māksliniece, vien meklēju savu ceļu. Ņemot rokās otas un krāsas, paveras durvis uz citu realitāti, gluži kā Alisei Aizspogulijā, kur varu atļauties pasapņot un aizmirsties. Gleznas ir manas emocijas, domas, kas brīžiem izplaukst ziedos, dažkārt aizved tālu prom. Tas ir mans ceļojums, kurā ikreiz dodos, nezinot, kur tas atvedīs, bet vienmēr atgriežos ar jaunu pieredzi un iekšēju harmoniju,” teic darbu autore.

Sapnis ņemt rokās otas un krāsas Inesi pavadījis kopš bērnības, bet īstenot to uzdrošinājās vien pirms dažiem gadiem. “Vienkārši bija pienācis īstais brīdis,” saka autore. Ilgus gadus Inese strādājusi žurnālistikā reģionālajā laikrakstā “Latgales Laiks”, bija arī avīzes redaktore. Tieši žurnālista darbu uzskata par īsto sirdslietu, ko pašlaik daļēji turpina Augšdaugavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālista darbā.

Jau kopš skolas gadiem Inese aizrāvusies ar fotogrāfiju, kas kļuva ne tikai par vaļasprieku, bet reizē profesionālu aizraušanos. Viņa darbojas Daugavpils fotoklubā “Ezerzeme-F”, kopā ar kolēģiem piedalījusies fotoizstādēs gan Latvijā, gan ārpus tās, iesaistījusies projektos, kā rezultātā fotogrāfijas iekļautas dažādos fotoalbumos.

Pirms dažiem gadiem Inese beidzot īstenojusi sapni par gleznošanu, soli pa solim apgūst gleznošanas tehniku ar eļļas krāsām un atzīst, ka tas ir bezgalīgs un aizraujošs sevis pilnveidošanas ceļš.

“Gleznošana izrādījās mana terapija, kas dziedina un palīdz sakārtot domas,” teic autore un aicina ikvienu nebaidīties īstenot savus sapņus.

Izstāde Līksnas kultūras namā būs skatāma no 9. janvāra līdz 12. februārim.

Radošā darbnīca "2023. gada Simbols”