Ģimeņu svētkos “Savij ap mani gadus!” sveica 45 novada pārus

AKTUĀLI

Piekto gadu pēc kārtas Kultūras centrā “Vārpa” pulcējās novada stiprās ģimenes, lai kopā svinētu Daugavpils novada ģimeņu svētkus “Savij ap mani gadus!”. Pasākumu organizēja Daugavpils novada Dzimtsarakstu nodaļa, ar mērķi popularizēt ģimeniskās vērtības, apzināt un godināt tos pārus, kuru dzīve ritējusi kopsolī 20, 30, 35, 40, 50 un vairāk gadus. Pārus sveica Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska un priekšsēdētājas vietnieks Aivars Rasčevskis.

Ar laulību divdesmit piecu gadu jubileju tika sveikti Dana un Vitālijs Matisāni, Natālija un Mihails Zdanovski.

Trīsdesmit gadus kopā aizvadījuši novada 6 pāri - Alla un Broņislavs Ivbuļi, Nadežda un Aleksejs Čerņavski, Elizabete un Andris Kusiņi, Natālija un Ivans Dvorjaņikovi, Anna un Sergejs Šahmanovi, Gaļina un Pjotrs Aņisjko.

Trīsdesmit piecu gadu jubilejā sveica Annu un Juriju Bendus, Aleksandru un Aleksandru Aļošinus, Tatjanu un Ivanu Staltmaņus, Raisu un Janu Livanovičus, Olgu un Stefanu Katovičus, Ritu un Jāzepu Matisānus, Broņislavu un Timofeju Hrapunovus.

Četrdesmito laulību jubileju šogad svin Faina un Antons Tumanovski, Valentīna un Aivars Zvinguļi, Olga un Alfons Moli, Tatjana un Nikolajs Mirošničenko, Larisa un Jefims Kuļikovi, Vija un Jānis Pabērzi.

41. kāzu gadadienu atzīmēja Broņislava un Grigorijs Pankratjevi, Ija un Anatolijs Golovko, Manefa un Pjotrs Hohlovi. 42 gadus kopā nodzīvojuši Dorosida un Pjotrs Ivanovi, 43 gadus – Aldona un Oļegs Šatreviči, 44 gadus – Anna un Serfgejs Vasiļjevi.

Safīra kāzu jubileju jeb 45 gadus atzīmēja 3 pāri - Guļčira  un Antons Kaškuri, Marija un Jakovs Ņevļevi, Kristina un Aloizs Anči.

46 gadus kopā ir Irina un Jānis Pilači, 47 gadus Ruta un Boļeslavs Nešpori, 48 gadus Valentīna un Mihails Piroviči, 49 gadus - Janīna un Antons Savicki.

Zelta kāzu gadadienas gaviļnieku vidū ir 6 novada pāri - Ludvika un Jānis  Zinovjeva no Līksnas pagasta, Ludmila un Aleksejs Pučinski no Skrudalienas pagasta, Marija un Andrejs Krasiļņikovi no Skrudalienas pagasta, Mārīte un Jānis Augustāni no Naujenes pagasta, Elena un Vladimirs Staričkovi no Naujenes  pagasta, kā arī Veronika un Eduards Artimoviči  no Demenes pagasta.

Tika sumināti arī pāri, kas savas Zelta kāzu gadadienas jau atzīmējuši. 51 gadus kopā ir Nadežda un Ernests Zemnieki, Feodora un Nikita Šersti, 54 gadus – Jadviga un Staņislavs Samsonoviči.

Safīra kāzas jeb 55 gadus kopā ir Ksenija un Fedors Vasiļjevi no Biķernieku pagasta, Marija un Aleksejs Luzko no Maļinovas pagasta.

Bet visilgāk roku rokā savas dzīves vadījuši Vanda un Jāzeps Kučinski no Vaboles pagasta, kuri šogad svinēja 57. kopdzīves gadadienu.

Pasākumu vadīja Viktors Petaško un Inese Locika. Svētku dalībniekus priecēja Klubs “Tamideja” un  Austrumu deju studijas ”Juventa” “Bolivudas” grupa, Kalkūnes pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Pērles”, Kalupes pamatskolas deju grupa, Deju un cirka studija”Vivat” , Kalupes pagasta vīru vokālo ansambli “Čvartaks”. Pirmo valsi un balli iegrieza Ilona Kiruka un Enriko Galickis.

FOTOGALERIJA

Baltā galdauta svētki Vabolē