Ģimenes spēlfilma “Vētras puika” Kultūras centrā “Vārpa”

AKTUĀLI

Kultūras centrs “Vārpa” trešdien, 30. novembrī plkst. 18.00 visus laipni aicina uz kino vakaru.

"VĒTRAS PUIKA" ir ģimenes spēlfilma.

Maikls Kinglijs – veiksmīgs biznesmenis un laimīgs ģimenes tēvs, kuram atmiņā ataust tēli no bērnības, kura pavadīta tālu no pasaules burzmas okeāna krastā. Viņš stāsta mazmeitai neparastu stāstu par zēnu ar iesauku Vētras Puika un par bāreni palikušu pelikānu – Persivala kungu. Tas ir stāsts par bīstamiem piedzīvojumiem un pārsteidzošu draudzību, kas ietekmējusi visu viņa dzīvi. Neparasta filma par draudzību, ceļojumiem un aizkustinošām rūpēm par mūs ieskaujošo dabu.

Filmas garums: 1h 39min

Režisors: Shawn Seet

Lomās: Finn Little, Geoffrey Rush, Jai Courtney, Trevor Jamieson, Morgana Davies, Erik Thomson

Treileris: https://www.youtube.com/watch?v=0noj7IEUD1E&t=24s

Cena: EUR 2,50

Biļetes nopērkamas uz vietas.

Noteiktas 2022. gadā neapstrādātās zemes vienības