Ģimenes diena Kalupes pamatskolā

Izglītība

15.maijā tiek svinēta Starptautiskā ģimenes diena, kurai par godu arī Kalupes pamatskolā risinājās neparasti notikumi – gan skolas saime, gan ciemiņi ar interesi sekoja zaķēna Janča, viņa ģimenes un draugu piedzīvojumiem. Kas tieši bija neparasts? Tas, ka mazais Jancis līdz šim nezināja to, ko zina katrs mūsu skolas pat vismazākais pirmsskolēns – cik liela nozīme mūsu dzīvē ir mūsu tuviniekiem, cik svarīgi, ka mājās gaida ģimene, kopīgi pārdzīvojot priekus un bēdas, draudzīgi daloties ar visu, kas ir svarīgs.

Piedzīvojumu meklētājs kopā ar vāveri Čirku devās pasaulē meklēt laimi, ceļā piedzīvojot gan draugu atbalstu, gan sastopot negaidītus pārbaudījumus no spociņa un skaudīgas vārnas. Stāsts, protams, beidzās laimīgi gan tāpēc, ka zaķēns veiksmīgi atgriezās mājās, gan arī tāpēc, ka beidzot saprata, ka laime nekur tālu nav jāmeklē, ka tā jau ir tepat – mūsu mājās, mūsu ģimenē.

Paldies visiem, kuri kopā ar mums devās šajā ceļojumā – mazajiem pirmsskolēniem, daiļlasītājiem, akordeonistiem, ģitāristiem, dziedātājiem, dejotājiem, atraktīvajiem aktieriem,  viņu skolotājiem un visiem pasākuma tapšanas un norises palīgiem! Īpaša pateicība vecākiem, vecvecākiem un pedagogiem, kuri atsaucās aicinājumam piedalīties savu radošo darbu un vaļasprieku izstādē “Čaklas rokas = PRIEKS”.

Ģimene – tās ir rūpes, sapratne, mīlestība un drošība. Lai mums visiem izdodas būt par saulessargu ģimenē – gan savā mazajā ģimenē, gan skolas saimē, gan mūsu lielajā ģimenē – mūsu Latvijā!

Skolotāja Renāte Vēlika

Informē, saņem un uzzini - lejupielādē savā viedtālrunī jauno lietotni "112 Latvija"!