Futbola sezona ir sākusies un rit pilnā sparā!

AKTUĀLI

Ir sākusies jauna futbola sezona. Mūsu Augšdaugavas novada sporta skolas komandas startē vairākās telpu futbola sacensībās un čempionātos.

Futbolu ar panākumiem spēlē arī meitenes. 21. janvārī mūsu U14 (2009.-2010.g.dz.) meiteņu komanda startēja Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā Attīstības grupā, kur aizvadīja 2 spēles un abās izcīnīja uzvaras. Ar rezultātiem 9:0 un 11:1 tika sagrautas SK Imanta un SK Vēsma komandas.  Ar labu rezultātu izcēlās Jekaterina Haritonova, Ligija un Magdalēna Čamānes un Gabriella Permanicka.

     14. un 15. janvārī Maltas sporta hallē aizvadīts Latgales reģiona telpu futbola čempionāts jauniešiem U18-U15 (2008.-2005.g.dz.). Savā apakšgrupā mūsu jaunie futbolisti spēkojās ar Rēzeknes NSS-2, Daugavpils FS-1, Sēlijas SS-2, Līvāni un ieguva 3.vietu, kas ļāva tālāk spēlēt tikai par 5.-8.vietu.      Spēlējot par 5.-8. vietu, tika iegūtas 3 uzvaras pret Daugavpils FS-2, Līvāni un Rezēknes NSS-2, līdz ar to tika izcīnīta 5. vieta. Jāpiebilst, ka mūsu jaunieši spēlēja ar jaunāku 2007.-2008.g.dz. komandas sastāvu, jo vairāki puiši šajā laikā piedalījās Daugavpils atklātajā telpu futbola čempionātā pieaugušajiem.

     21. un 22. janvārī  Maltas sporta hallē aizvadīts Latgales reģiona telpu futbola čempionāts jauniešiem U14 (2009.-2010.g.dz.) Mūsu sporta skolas komanda izcīnīja bronzas medaļas. Mūsu komandai pretiniekos bija komandas no Daugavpils, Līvāniem, Preiļiem, Maltas, Viesītes un Pļaviņām (Sēlijas SS-1 un 2).

       21. janvārī startēja Augšdaugavas novada telpu futbola čempionāts, kurā Ilūkstes pilsētu pārstāv divas komandas: Ilūkste un Augšdaugavas NSS. Par Ilūksti spēlē, var teikt, jau pieredzējuši mūsu pilsētas futbolisti, bet ANSS komandu pārstāv jauniešu 2007.-2008.g.dz. futbolistu komanda. Pirmajā sacensību dienā, kas notika Sventes vidusskolas sporta zālē, ANSS jaunieši piekāpās  Ambeļu un Kalupes komandām. Un Ilūkste guva uzvaras pār Skrudalienas un Kalkūnes komandām.

        Un, visbeidzot, Daugavpils pilsētas atklātajā telpu futbola čempionātā mūsu ANSS komanda aizvadīja 6 spēles un ar 13 punktiem pašreiz ieņem 4.vietu.

Vēlam veiksmi turpmākajās spēlēs!

Augšdaugavas novada sporta skolas direktors Dzintars Pabērzs

Putuplasta siržu dekorēšanas darbnīca Sventē