Fotokonkurss par godu Starptautiskajai laimes dienai – “Iesēdies laimē!”

AKTUĀLI

Vai zināji, ka kopš 2021. gada septembra Naujenes pagasta Juzefovas parkā ir atrodams Laimes krēsls? Vēl ne? Tad dodies uz turieni un – “Iesēdies laimē!” Par godu Starptautiskajai laimes dienai, kas svinama 20. martā, aicinām ikvienu, kas jau ir paspējis pasēdēt Laimes krēslā vai vēl tikai plāno tajā pasēdēt, – atsūtīt mums vienu foto, kurā esi redzams Tu un Laimes krēsls!

Foto sūti uz šo e-pastu: naujene_kc@inbox.lv ar nosaukumu “Es iesēdos laimē!”, savu vārdu, kontaktinformāciju un atbildi uz jautājumu, vai mēs drīkstam šo foto publicēt…veidosim Naujenes laimes foto galeriju kopā! Foto var būt arī no personīgā arhīva, kas uzņemta agrāk. Foto gaidām e-pastā līdz 20. martam ieskaitot!

21. martā visus pieteikumus liksim lielā maisā un izlozēsim vienu laimīgo, kuram tiks pārsteiguma balva.

Ko tu vēl gaidi? Pat panda Sandra paspēja pasēdēt Laimes krēslā…

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām: 654 74268

Komunistiskā terora upuru piemiņas diena Ilūkstē