Foto akcija “Mūsu daile…!” Medumos

AKTUĀLI

Jebkura vecuma Medumu pagasta daiļā dzimuma pārstāve ir aicināta apmeklēt īpašo foto akciju “Mūsu daile…!”, kura notiks 18.martā, sākot no plkst. 14:30, pēc Valijas Plataces foto izstādes “VIŅA: SIEVIETE” atklāšanas tajā pašā dienā plkst. 14:00.

Foto akcijā fotogrāfe Valija Platace izveidos individuālus portretus. Padomājiet par to, kā vēlaties redzēt sevi fotogrāfijā, taču pārlieku neuztraucieties – par to parūpēsies arī Līvānu skaistumkopšanas salona “Sanita” īpašniece, make-up un frizūru meistare Sanita Lazdāne.

Foto akcijas mērķis ir caur portretiem izpaust raksturu, personību, tautību vai to, kas katrai personīgi dzīvē ir vissvarīgākais. Tamdēļ lūdzam par to iepriekš padomāt.

Ja vien vēlaties izpaust savu tautisko piederību – paņemiet līdzi atribūtus, kas varētu to izpaust – lakati, tautas tērpu detaļas u.c. Ja vēlaties izpaust, ka vissvarīgākais Jums ir Jūsu ģimene, tad varat paņemt kādas ģimenes bildes. Var arī izpaust raksturu izmantojot un atnesot līdzi atbilstošu atribūtiku, izvēloties Jums raksturīgākās apģērba krāsas, pielāgojot frizūru utml.

Taču, pat ja idejas nenāk klāt - tik un tā esat mīļi gaidītas uz foto akciju!

Aicinām apmeklēt pasākumu domātu jums, dāmas, un nekautrēties! Apsolām – svētdienas pēcpusdiena būs pavadīta skaisti un īpaši patīkami.

Višķu pagasta atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā