Fonds “Nāc līdzās!” aicināja uz koncertu un izstādes atklāšanu

AKTUĀLI

26. februārī Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” (Dobeles ielā 30, Daugavpilī) notika fotoizstādes “Sajūtas man līdzās” atklāšana ar koncertu “Kad satiekas dvēseles stīgas”, kurā piedalījās fonda „Nāc līdzās!” jauniešu koris (diriģents Rūdolfs Bērtiņš) un solisti – Līva Paleja (saksofons), Kristiāna Bērziņa, Diāna Ponaskova, Roberts Reingolds,  kā arī Daugavpils novada Kultūras centra vokālais ansamblis „Stage On” (vadītāja Tatjana Larionova).

Koncerts ne tikai aizkustināja dvēseles stīgas, bet arī sagādāja patiesu prieku ar dziesmu kvalitatīvo izpildījumu. Fonda jauniešu koris ar lielu aizrautību apgūst arī Dziesmu svētku repertuāru un cer piedalīties lielajos dziedāšanas svētkos, kas top kā dāvana Latvijai nozīmīgajā jubilejā.

Izstāde “Sajūtas man līdzās” būs apskatāma līdz 25. martam. Tajā aplūkojami jauniešu fotodarbi, kas tapuši Latvijā pazīstamā fotogrāfa Jāņa Medņa vadībā. Fotomākslas skolotājs uzsver: “Fotogrāfija ir interesanta, jo apstādina laiku, padarot mūs laimīgākus.”

Īpašs paldies fonda “Nāc līdzās!” vadītājai Sarmai Freibergai un Daugavpils novada Kultūras centra vokālā ansambļa “Stage On” vadītājai Tatjanai Larionovai, organizējot izstādi un koncertu un pasākuma vadītājai Gunitai Vanagai.

Nodibinājums “Fonds Nāc līdzās!” ir sabiedriskā labuma organizācija, kas jau daudzus gadus, organizējot nometnes, koncertus, festivālus, studiju ierakstus un akcijas, aicina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām dziedāt, dejot, spēlēt teātri, runāt dzeju un izpausties uz skatuves. Mūzika un māksla nojauc robežas un uzceļ sapratnes tiltu.

Informāciju sagatavoja: Daugavpils novada Kultūras centrs “Vārpa”

 

Novada čempionāts zemledus makšķerēšanā