Folkloras kopu sadziedāšanās “Atvasara Juzefovā”

AKTUĀLI

17. septembrī plkst. 13.00 ķersim pēdējos šīs vasaras saules starus un līksmosim kopā ar folkloras kopām Juzefovas parkā, Naujenē! Aicinām visus uz tradicionālo folkloras kopu sadziedāšanos “Atvasara Juzefovā”. Šogad visi kopā apdziedāsim Latvijas likteņupi Daugavu, dosimies lustīgās rotaļās un nodosimies dabas burvībai.

Folkloras kopu sadziedāšanās pasākums tiek rīkots Naujenes pagasta vēsturiskajā Juzefovas muižas parkā ar mērķi veicināt nemateriālā kultūras mantojuma vērtību atpazīstamību. Gadu laikā pasākums kļuva par nozīmīgu notikumu, kas demonstrē tradicionālās kultūras vērtības – dziesmas, stāstījumus, rotaļas, dejas, kā arī tautas lietišķo mākslu, amatniecību un citas tautas kultūras vai mākslas izpausmes formas. Pasākumā piedalās etnogrāfiskie ansambļi un folkloras kopas no vairākiem Latgales novadiem.

Papildus informācija pa tālruni: 654 74268

Notiks lekcija par garīgo veselību darbā, ģimenē un skolas vidē