Folkloras kopu sadziedāšanās “Atvasara Juzefovā”

AKTUĀLI

2018. gada 9. septembrī Latvijas novadi sasauksies!
Plkst. 13.30 aicinām visus interesentus nākt kopā pulciņā uz ikgadējo folkloras kopu sadziedāšanos “Atvasara Juzefovā”, kas šogad notiks Juzefovas parka spirta brūzī. Folkloras kopas aicina visus, visus kopā dziedāt, rotaļāties un līksmi aizvadīt vasaru!
Folkloras kopu sadziedāšanās pasākums tiek rīkots Naujenes pagasta vēsturiskajā Juzefovas muižas parkā ar mērķi veicināt nemateriālā kultūras mantojuma vērtību atpazīstamību. Gadu laikā pasākums kļuva par nozīmīgu notikumu, kas demonstrē tradicionālās kultūras vērtības – dziesmas, stāstījumus, rotaļas, dejas, kā arī tautas lietišķo mākslu, amatniecību un citas tautas kultūras vai mākslas izpausmes formas.
Informējam, ka svētku laikā notiks fotografēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!
Vairāk informācijas pa tālruni 654 74268

Aicina uz semināru par risinājumiem biznesa attīstībai mobilo tehnoloģiju laikmetā